תשתיות מחשוב לעסקים

בין אם פתחת עסק חדש ובין אם אתה פועל בשוק מזה זמן, רכשת שרת, התקנת עמדות עבודה ממוחשבות, ציידת  סניפים וקופות רושמות, כל אלה מנוהלים על בסיס מערכת מידע ארגונית.  מעבר מידע רציף על בסיס תשתית יציבה, הוא נוזל החיים שמניע את העסק וחיוני להמשך צמיחתו.  תשתיות מחשוב מתוכננות במקצועיות הן השלד עליו יש להכיל את מערכות המידע של העסק (תוכנות, מאגרי נתונים, ניהול מלאי, ניהול לקוחות ומכירות ועוד). הקמת מערכת מחשוב איכותית ויציבה הינה חיונית לתפקודו הרציף של העסק. תשתית רשת מחשוב שתוכננה והוקמה במקצועיות תשרת אותך לאורך זמן ותתמוך ברציפות הספקת המידע הדרוש לעסק.

חברת QuickTech מתמחה בהקמה או שידרוג של תשתיות מחשוב לעסקים קטנים ובינוניים עם נסיון של יותר מ  15 שנה וביצוע של עשרות פרויקטים בתחום הקמת תשתיות מיחשוב.  מערכות המשלבות תקשורת בין תחנות המיחשוב בעסק. חברת QuickTech מתכננת ומקימה תשתיות תקשורת בהתאם לצרכי הלקוח. העבודה מבוצעת ע"י אנשי מקצוע האמונים על התחום ובפיקוח מלא שלנו.

בכל צורך נדרש כגון , הרחבת תשתיות, מעבר משרדים , פתרונות מרחוק ועוד, אנו נבצע תכנון מלא לטובת הפתרון הרצוי , כל זאת כולל המעטפת הנדרשת כגון : ביצוע  , התקנות כבלים , ציוד נילווה וכו. אנו נדאג לחיבור התקשורת בין כל מחשבי העובדים, נתקין מדפסות ורשת שרתים לאיחסון קבצים, נתקין ונחבר שרתי דואר אלקטרוני, נספק תקשורת מאובטחת לרשת האינטרנט ונוודא תקשורת סלולרית מוצלחת למערכת.

מפרט השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו במסגרת הקמת תשתית מיחשוב כולל:

  • מיפוי גראפי המתאר את מפרט תשתית מערכת המיחשוב המותאמת לעסק שלך.
  • הקמת התשתית  כולל מערך המחשוב בעסק על כל מרכיביו: בניית תשתית IT, התקנת ארונות תיקשורת, חיווט, שילוב חומת אש כולל נתבים ומתגים לאספקת תקשורת מאובטחת לרשת האינטרנט.
  • התקנת שרתים, הגדרת מערכות גיבוי, התקנת החומרה בעמדות העבודה, חיבור סניפי העסק (אם קיימים), אינטרנט וסלולאר.
  • אספקת ציוד כולל מחשבים, מסכים, מדפסות, שרתי קבצים, שרתי דואר,תוכנות בהתאם לצורך, מערכות גיבוי ועוד.
  • נאפשר תקשורת זמינה בין סניפי העסק, עדכון נתוני לקוחות, עדכוני ניהול המלאי ועוד.
  • גיבוי ושחזור מידע  – גיבוי מקוון על גבי שרתים מתקדמים המבטיחים כי מידע יקר ערך לארגון ישמר באופן רציף.
  • מרכז תמיכה טכנית ושירות לקוחות המאויש ע"י צוות טכנאי מחשבים זמינים עבור העסק שלך בכל שעות יום העבודה.